• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 981)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 165 € cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 373,68 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez prowizji od Najemcy---...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 700 € cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 114 483 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1923 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 44 769 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Nowe

    M2 I nowe budownictwo I loggia I 15 min do centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 9. piętrze w budynku z windą, na nowym osiedlu przy ul. Zagłoby 16 w warszawskim Ursusie. Lokal dostępny od zaraz. Rozkład p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Aleja Solidarności

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia odświeżone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Solidarności 96 na warszawskiej Woli. To dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu w świetnej...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 31 165 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.337 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Kłobucka

    Warszawa

    • 27 683 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 72 460 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1136 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Nowe

    Kawalerka z tarasem przy Arkadii, Wola

    Warszawa

    • 676 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m². Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na warszawsk...

  • GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Nowe

    GOCŁAW, BLISKO CENTRUM HADLOWE PROMENADA

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    GOCŁAW -DUŻA KAWALERKA Z LOGGIĄ - obok centrum handlowego PROMENADA – ul. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO numer 9 -okna na ciche zielone patio | 38,3 m² | loggia 4m² | komórka lokatorsk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Sokołowska

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prowizję pośrednika pokrywa właściciel mieszkania. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, położone w odległości kilku minut pieszo do stacji metra Płocka. Zapraszamy na wi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Jutrzenki

    Warszawa

    • 23 277 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 391 m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Nowe

    Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Warszawa

    • 2 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 13 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m²  Twój dom w mieście, blisko natury Ten przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Biał...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 36 358 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.450 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w Śródmieściu, blisko stacji metro Centrum. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 46 538 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 742 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 77 274 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1298 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Wrzeciono

    Warszawa

    • 595 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z ka...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 20 454 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...