• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 981)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 103 171 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1733 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 15 733 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking
    1 / 14

    Nowe

    Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji . Do podnajmu powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 250 m2 w Centrum Handlowym , w...

  • ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja
    1 / 15

    Nowe

    ZłoteTarasy,Dworzec Centraaln,dostęp 24h,recepcja

    Warszawa

    • 2 373 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza
    1 / 16

    Nowe

    Recepcja ,biuro,dostęp 24h,od zaraz,ochrona,cisza

    Warszawa

    • 1 540 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,Sielce . Dobra re...

  • Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h
    1 / 16

    Nowe

    Wys3,5,recepcja,ochrona,przedwojenna fabryka 24h

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 121 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa Sielce, w rejonie ulicy Belwe...

  • Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho
    1 / 15

    Nowe

    Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho

    Warszawa

    • 11 990 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2 . na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejon...

  • Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola
    1 / 15

    Nowe

    Pracownia,biuro,dostęp24h,ochrona,parking,Wola

    Warszawa

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 19 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja
    1 / 16

    Nowe

    Wys4,5,dostęp24h,duże okna,windy towarowe,recepcja

    Warszawa

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. ; [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie...

  • Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie
    1 / 16

    Nowe

    Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie

    Warszawa

    • 8 320 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Prestiżowe biuro do wynajęcia o pow. 90 m 2. w obiekcie biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy, przy...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 16

    Nowe

    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 1 463 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie...

  • Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24
    1 / 16

    Nowe

    Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24

    Warszawa

    • 15 434 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 240 m 2 w nowoczesnym i solidnym obiekcie z parkingiem . Doskonale zarządzany budynek z ostatn...

  • 1piętro,wys3m,dostęp24h,widne,duzo okien  .
    1 / 16

    Nowe

    1piętro,wys3m,dostęp24h,widne,duzo okien .

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia powierzchnia usługowo - biurowa ok 200 m 2 na terenie Górnego Mokotowa ,przy Polskim Radiu...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Warszawa

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 43 350 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...