• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gierłoż Polska
  • Mszana Dolna
  • Krzczonów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 074)
  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 810 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 207, balkon: 6,10 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • Nowe

    0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 167 816 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 402 (dwupoziomowy: 63,01 m + 43,57 m ) , balkon: 7,75 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych or...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9

    Nowe

    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8

    Nowe

    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9

    Nowe

    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończony w podwyżs...

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11

    Nowe

    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • 2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe
    1 / 9

    Nowe

    2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym – Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej...