• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Ogrodniczki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 074)
  • Luksusowy apartament z loggią blisko Metra
    Luksusowy apartament z loggią blisko Metra

    Warszawa

    • 2 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 26 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m² z przeszkloną logg...

  • BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie
    1 / 12
    BEZPOŚRENIO Wygodna kawalerka na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem. Pokój z an...

  • 2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz
    2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra Rondo ONZ. 38m2 - mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Położone na 5 piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 5 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) bu...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...

  • SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM
    1 / 15
    SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM

    Warszawa

    • 1 280 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 12 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SUPER OKAZYJNA CENA. Mieszkanie do odświeżenia. Przy zakupie omawianej nieruchomości istnieje możliwość posiłkowania się kredytem. Praga Południe - Gocław Komfortowe 4 pokoje +...

  • Dwupokojowe mieszkanie I 38 m2 I garaż I Bielany
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie I 38 m2 I garaż I Bielany

    Warszawa

    • 741 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym z 2020 roku. Nieruchomość usytuowana na 10 piętrze 14 piętrowego położone w jednej z najpiękn...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę parter 30m2 odnowione umeblowane kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka ,pralka , prysznic ul. Sokołowska blisko tramwaje, autobus metro Płocka ,Młynów PKP ,Wola...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • 3 pokoje Wola wysoki standard
    3 pokoje Wola wysoki standard

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker KOMFORTOWE 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp......

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Grodzisk, Głębocka

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce. Układ...

  • Z klimatyzacją!
    1 / 6
    Z klimatyzacją!

    Warszawa

    • 2 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wydzi...

  • Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek
    1 / 10
    Ciche, dwustronne, blisko park z pl.zabaw, bazarek

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkani...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²
    1 / 12
    2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 45,24 m²

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu AK "Jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. LOKAL...

  • Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna
    1 / 9
    Super studio przy Verso Tower ul. Chmielna

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 24 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower . Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliw...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. "Osiedle Park Leśny" składa się z kilku niskich kameralnych b...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,6 m² przy ul. Sokratesa na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co zapewnia ci...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Podleśna

    Warszawa » Bielany » ul. Podleśna

    • 2 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób c...