• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Ogrodniczki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 074)
  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Bródnowskim i metrze

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie, z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 40 m², usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku, zaledwie 100 m od wejś...

  • Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5
    1 / 10
    Kawalerka + balkon i miejsce parkingowe - Ordona 5

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Ordona 5 w Warszawie. Nieruchomość: Bardzo funkcjonalna, jasna i przestronna. Z pokoju wyjście na sp...

  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • 3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok
    1 / 16
    3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English
    1 / 9
    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD
    1 / 7
    stacja metra, tramwaje, autobusy, WKD

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja:...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej
    Mieszkanie Warszawa Wesoła, Armii Krajowej

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • parter

    BIURO NIERUCHOMOŚCI W TYM PRZYPADKU NIE POBIERA PROWIZJI Do wynajmu mieszkanie na parterze w budynku położonym na przepięknej działce. Znakomita lokalizacja pieszo do przystanku SK...

  • Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę | 56 m²
    Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - Stare Miasto | widok na Wisłę |...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy ul. Krzywe Koło - w ścisłym centrum warszawskiej Starówki. Oferta wyróżnia się połączeniem trze...

  • ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅
    1 / 10
    ✅Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę✅

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż pr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12
    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m
    1 / 11
    DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

    Warszawa

    • 946 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizual...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10
    1 / 10
    Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10

    Warszawa

    • 1 870 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-15! Do wynajęcia mini kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie . -Nieruchomość- Usyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...