• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Ogrodniczki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 074)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Urbanistów

    Warszawa » Ochota » ul. Urbanistów

    • 2 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjona...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 1 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość | WilanówWyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Mi...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńsk...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany  Bielany, Sokratesa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Sokratesa

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Bielany, Gen. Klemensa Stanisława...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnicki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7
    1 / 10
    Prestige&Lokalizacja&Ochrona 24/7

    Warszawa

    • 12 400 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla na prestiżowym osiedlu Menolly. Apartament jest klimatyzowany, luksusowo wykończony i bardzo funkcjonaln...

  • Wynajmę kawalerkę na Woli
    1 / 15
    Wynajmę kawalerkę na Woli

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Do wynajęcia kawalerka na Woli Ul. Sokołowska parter 30 m2 kuchnia osobno umeblowana kuchenka dwupalnikowa ,lodówka ,pralka ,natrysk po malowaniu blisko metro Płocka Młynów ,...

  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu
    1 / 11
    Nowy Dwór M. Osied. Młodych mieszkanie do remontu

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 370 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA! Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe,...

  • 3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz
    1 / 16
    3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz

    Warszawa

    • 1 308 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 20 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmo...

  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...

  • Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście
    1 / 16
    Apartament, 96 mkw, garaż, Śródmieście

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 11 piętro

    I speak  English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miast...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...