• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gabryelin
  • Stężnica
  • Lutowiska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Bemowo

(42)
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńsk...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Górce ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 4 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajem lokalu w W-wie na Bemowie/Górcach. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 114708

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Powstańców Śląskich

    • 1 680 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Powstańców Śląskich

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lotnisko ul. Rodła

    Warszawa » Bemowo » ul. Rodła

    • 3 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie przy ul. Rodła 1Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3 - piętrowym bloku,składa się z:- trzech oddzielnych poko...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancj...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa, garaż oraz plac o powierzchni około 105m2. Hala magazynowa ok. 105 m (13,30 m x 8,0 m) - brama garażowa: wys. 2,37 m / szer. 1,70 m - idealna na magazyn lu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna

    Warszawa » Bemowo » al. Aleja Obrońców Grodna

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osied...

  • 0%, deweloperskie, 5 minut do Metra Chrzanów

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 1 654 908 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 15 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ostatnie mieszkania !!, 0% prowizji, Realizacja inwestycji: IV kwartał 2026 ETAP 6 - LOKAL nr AA0106, dwa balkony: 18,27 m + 5,28 m ( zestawienie oferowanych lokali z 3 etapów in...

  • 0%, deweloperskie, 5 minut do Metra Chrzanów

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 1 573 991 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ostatnie mieszkania !!, 0% prowizji, Realizacja inwestycji: IV kwartał 2026 ETAP 6 - LOKAL nr AB0301, dwa balkony: 18,44 m + 7,36 m ( zestawienie oferowanych lokali z 3 etapów in...

  • 0%, deweloperskie, 5 minut do Metra Chrzanów

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 1 588 698 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 16 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ostatnie mieszkania !!, 0% prowizji, Realizacja inwestycji: IV kwartał 2026 ETAP 6 - LOKAL nr AB0105, balkon: 20,37 m ( zestawienie oferowanych lokali z 3 etapów inwestycji wraz...

  • 0%, deweloperskie, 6 minut do Metra Chrzanów

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 1 653 869 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 16 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Zakończenie budowy: II kwartał 2026 ETAP 3 - LOKAL nr AA0303 ( z antresolą o pow. 34,47 m), dwa balkony: 7,03 m + 6,87 m, taras: 25,79 m ( zesta...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Batalionów Chłopskich

    • 656 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Górczewska

    Warszawa » Bemowo » ul. Górczewska

    • 3 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewsk...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Powstańców Śląskich

    • 1 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice.Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo,Komunikacja - 5 min p...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...