• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Bemowo

(42)
  • Dom Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 2 171 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo Boernerowo ul. Gen. Sylwestra Kaliskie...

    Warszawa » Bemowo » ul. Kaliskiego

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliski...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Marynin

    Warszawa » Bemowo » ul. Marynin

    • 1 249 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Warszawa Bemowo Górce. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z 2025r. przy ul. Maryn...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Jelonki Południowe ul. Puszczy Solski...

    Warszawa » Bemowo » ul. Puszczy Solskiej

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną i...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Połczyńska

    Warszawa » Bemowo » ul. Połczyńska

    • 39 975 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01.02.2026!!! Do wynajmu magazyn W-wa/Bemowo/Chrzanów. Kompleks logistyczny (biurowo-magazynowy) w bardzo dobrej lokalizacji przy wylocie z W-wy na Pozna...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 8 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-usługowy W-wa Bemowo/Chrzanów. Budynek (bez windy) usytuowany przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego, dobrze widoczny. W sąsiedztwie usługi, hande...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 6 500 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Bemowie. Osiedle kameralne, zamknięte w pobliżu ul. Połczyńskiej z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Dobre połącz...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Jelonki

    Warszawa » Bemowo

    • 6 050 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 14 405 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM ORAZ DWA BUDYNKI Do sprzedaży dom wybudowany w 1999 r. o pow. 420,41 m2. 4 kondygnacje z balkonem i tarasem. Budowany z cegły w środku steropian . Dach budynku 2-spadow...

  • Działka Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 7 634 250 zł cena
    • 5 265 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6380 m2 Działka grodzona prąd woda. Blisko planowanej stacji metra Sochaczewska róg Połczyńskiej. Oznaczona symbolem Mn Tereny zabudowy jednorodzinnej (bli...

  • Dom Warszawa Bemowo, Jelonki

    Warszawa » Bemowo

    • 6 050 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 14 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 7 634 250 zł cena
    • 5 265 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka usługowo/ mieszkalna / domy jednorodzinne i budynki usługowe/ Działka grodzona prąd woda. Blisko planowanej stacji metra Zabudowa do 3 p. Możliwość podziele...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,20 m² znajdujące się przy ul. Pełczyńskiego 20 w Warszawie.~~Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym w 2000...

  • BEMOWO / METRO / CICHO
    1 / 6
    BEMOWO / METRO / CICHO

    Warszawa » Bemowo

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Warszawa Bemowo, Bemowo-Lotnisko ul. Ligonia Stanisława

    Warszawa » Bemowo » ul. Ligonia

    • 13 020 zł cena
    • 434 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa na Bemowie (Lotnisko). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Zielona, spokojna okolica, usługi, biura, placówki oświatowe i medyczne, sklepy, itd. Dobr...

  • Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
    Mieszkanie trzypokojowe na wynajem

    Warszawa » Bemowo » ul. Bailly

    • 3 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bemowo ul. Rosy Bailly Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zaaranżowane w wysokim standardzie (wynajmowane po raz pierwszy po przeprowadzonym remoncie generalnym). Cicha lokalizacja...

  • Dom Warszawa Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 7 000 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy budynek o powierzchni liczącej łącznie około 800 m2, usytuowany na działce o 2150 m2. Na działce dodatkowo budynek 40 m2 oraz garaże. Nieruchomość zlokalizowa...

  • Działka Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 11 936 052 zł cena
    • 11 948 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    9 działek o powierzchni od 766m2 do 1372m2. Możliwość zakupu całego terenu o powierzchni: 11,948m2. Media pociągnięte do granicy działek. Przeznaczenie działek: usługi komercyjne...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Poznańska

    Warszawa » Bemowo » ul. Poznańska

    • 12 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia MAGAZYN/HALA zlokalizowany w MORACH . Istnieje możliwość wydzielenia biura w hali oraz socjalu - po stronie właściciela! 600m2. Wysokość ok 500cm. Dwie...