działka na sprzedaż
20 lip 2021

Działka Warszawa Bemowo, Jelonki ul. -----------------------------

Warszawa Bemowo ul. Słowackiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:40
15 826 200 zł 9 993 m2
15 826 200 zł 9 993 m2 1 584 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 9 993 m2
Cena za metr 1 584 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K18365037

Opis

Działka inwestycyjna na sprzedaż Dzielnica Bemowo Południowo-wschodni rejon skrzyżowania ulicy Dźwigowej i PołczyńskiejAktualnie wjazd od strony ulicy Dźwigowej drogą dojazdową do Ciepłowni Wola.
Powierzchnia: 1ha
Szerokość: 60 m
MPZP obszar Mory, Karolin, Glinianki Sznajdra w Dzielnicy Warszawa-Bemowo

Teren 49-A.U.B.1.
Funkcja podstawowa istniejące i projektowane usługi administracyjne, usługi dla ludności, usługi bankowe2. W zakresie ochrony środowiska strefa bezpieczeństwa na pobyt stały ludzi określona na rysunku planu3. W zakresie komunikacji dostępność terenu z drogi dojazdowej do Ciepłowni Wola

Teren 2 Z.ZP.P1.
Funkcja podstawowa teren przeznaczony na parking, tereny zieleni urządzonej i nieurządzonej położone w strefie pola elektromagnetycznego.
Nieruchomość położona w zasięgu infrastruktury technicznej.

Sąsiedztwo:Południowa granica nieruchomości bezpośrednio sąsiaduje z traktem kolejowym PKP. Przy drodze dojazdowej do Ciepłowni Wola zlokalizowane obiekty biurowe.
Nad nieruchomością przebiegają napowietrzne linie energetyczne dwutorowe 2 x 110 kV ( 1 i 2 od południowej strony ulicy Połczyńskiej).
Strefy ochronne po 14,2 m od osi z każdej strony. Dwutorowa linia 220KV (3 linia na południe od ulicy Połczyńskiej).
Strefa ochronna po 23,1 m od osi w obie strony.
W strefach ochronnych zakaz budowy obiektów na stały pobyt ludzi.,

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").