• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jawczyce

(11)
  • Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

    Jawczyce

    • 15 070 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...

  • Działka przemysłowa świetna lokalizacja blisko S8

    Jawczyce

    • 9 312 600 zł cena
    • 8 466 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa świetna lokalizacja blisko S8

    Jawczyce

    • 9 312 600 zł cena
    • 8 466 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa świetna lokalizacja blisko S8

    Jawczyce

    • 9 312 600 zł cena
    • 8 466 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

    Jawczyce

    • 15 070 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Jawczyce ul. -----------------------------

    Jawczyce » ul. Słowackiego

    • 3 999 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 1 053 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt inwestycyjny o powierzchni 3800m2 i wymiarach 36x107m, zlokalizowany w bdb miejscu przy głównej ulicy. Działka w chwili obecnej zabudowana jest budynkami warsztatowymi, magaz...

  • Lokal Jawczyce

    Jawczyce

    • 21 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 700m2 zlokalizowany w bdb komunikacji w bliskiej odległości od trasy S8. Magazyn jest 7m wysoki, posiada dwie bramy wjazdowe 4,30m. Dodatkowo w obiekcie zosta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Reguły

    Reguły

    • 8 500 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Michałowice Reguły. Całość 0,85 ha lub część pod dom jednorodzinny. Działka z prywatną drogą pod osiedle domów, zabudowę szeregową lub pod domy jednorodzinne....

  • Działka Macierzysz

    Macierzysz

    • 4 335 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ożarów/Macierzysz. Grunt inwestycyjny o powierzchni 8500m2 (ca 163x54m) posadowiony na płaskim terenie przy drodze z kostki brukowej. Nieruchomość sąsiaduje z nowymi magazynami ora...

  • Działka Duchnice ul. -----------------------------

    Duchnice » ul. Słowackiego

    • 6 765 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt inwestycyjny o powierzchni ca. 16500m2, zlokalizowany w bdb punkcie komunikacyjnym w sąsiedztwie nowej trasy A2 oraz węzła Konotopa. Nieruchomość objęta MPZP - U/P (obiekty...

  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Prywatne

    Reguły

    • 1 650 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 569 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę położną w Regułach przy głównej ulicy, blisko kolejka wkd, centrum handlowe stacja reguly, w pobliżu urząd gminy, komisariat, biedronka oraz nowe przedszkole istni...

  • Działka budowlana pod dzierżawę
    Działka budowlana pod dzierżawę

    Reguły » ul. Działka

    • 5 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do wynajęcia ogrodzona działka nieutwardzona. Położona w Regułach w pobliżu Al. Jerozolimskich. Dojazd drogą utwardzoną. Prąd na działce. Przybliżone wymiary 100 m na 50 m. Cena: 5...

  • 1 / 3
    Działka pod usługi i zabudowę mieszkaniową!

    Reguły

    • 1 010 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 2000m2 zlokalizowaną Regułach w Gminie Michałowice.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 2U/M. Przeznaczen...

  • Lokal Macierzysz Piotrkówek Duży ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 44 800 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowo-produkcyjna na obrzeżach Warszawy w kierunku zachodnim (Ożarów - Maz./Macierzysz. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wypos...

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Zamieszkaj Eko
    1 / 18
    Zamieszkaj Eko

    Reguły

    • 2 190 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 9 088 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 190 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reguły

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Macierzysz

    • 1 790 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duchnice

    • 520 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe
    Wykończone mieszkanie/balkon/miejsce postojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 737 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • ŚWIETNIE POŁOŻONY GRUNT INWESTYCYJNY 3 HA !!!

    Duchnice » ul. Ożarowska

    • 18 000 000 zł cena
    • 29 156 m2 powierzchnia
    • 618 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna oferta dla inwestora z możliwością zabudowy obiektami usługowymi.Teren inwestycyjny położony w Duchnicach, w samym centrum dynamicznie rozwijającej się gminy Ożarów Mazowie...

  • Znakomita działka usługowa świetna lokalizacja

    Duchnice

    • 7 215 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sąsiedztwo wielu firm, hal, magazynów. Teren z MPZP 13U/MN. Działka sucha i równa.Minimalna powierzchnia biologicznie czynna – 30%; minimalna intensywność zabudowy – 0,01; maksymal...

  • Teren inwestycyjny blisko Warszawy

    Macierzysz

    • 15 400 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtny teren, blisko Warszawy przewidziany w planie pod zabudowę usługową.W opisie planu to 10UP.bardzo ładny kształt i przewidziany dojazd dla TIR-ów.Zapraszam do ogląda...

  • Działka budowlana Macierzysz gm. Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska
    1 / 11
    Działka budowlana Macierzysz gm. Ożarów Mazowiecki, Sochaczewska

    Macierzysz

    • 1 360 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka z dobrą komunikacją do miasta i do metra, o wymiarach 75x 18,50 + droga dojazdowa szer. 5 m łącznie działka 1695 m2, bez drogi dojazdowej 1386 m. wszystkie przył...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana