działka na sprzedaż
7 lut 2025

Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

woj. Mazowieckie pow. warszawski zachodni gm. warszawski zachodni
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
15 070 000 zł 13 700 m2
15 070 000 zł 13 700 m2 1 100 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 13 700 m2
Cena za metr 1 100 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36989803

Opis

Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy.

Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.

Teren przemysłowy objęty MPZP. Wszystkie media przy działce.

W sąsiedztwie hale produkcyjne, magazyny i trochę zabudowy jednorodzinnej.

Polecam i zapraszam!

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-07
  • ID ogłoszenia: K36989803
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Jawczyce, cena: od 12 809 500 do 17 330 500 zł, powierzchnia: od 11645 do 15755 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 880 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika