mieszkanie na sprzedaż
8 lut 2022

Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Odświeżone 4 lata temu, Wtorek, 8 luty 2022 16:10
890 000 zł 92 m2
890 000 zł 92 m2 9 674 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 92 m2
Cena za metr 9 674 zł/m2
Pokoje 5
Piętro 1
ID oferty K20269786

Opis

Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.
  • Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 92 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Reguły
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2022-02-08
  • Data aktualizacji: 2022-02-08
  • ID ogłoszenia: K20269786
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Reguły, cena: od 756 500 do 1 023 500 zł, powierzchnia: od 79 do 106 m2
M
Mariusz osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Mariusz osoba prywatna

Tel: 508... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika