• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Targówek

(118)
  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 2 145 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 840 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencj...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 759 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 874 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 2 116 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 7 920 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa (sklep internetowy) 360 m2. Pierwsze piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Wysokość 2,80 m, klimatyzacja. Dodatkowo na drugim pięt...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 669 175 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 043, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 184 498 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 052 ( z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 887 556 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 001, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 076 078 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 050 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 018 845 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 053 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 563 966 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 15 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 047 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 681 112 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 027, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 651 780 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 037, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 193 205 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 051 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 712 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 024, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 875 562 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 025, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 082 783 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 049 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 051 515 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 054 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 681 112 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 038, ba...