• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Targówek

(118)
  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 950 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 130 m2 powierzchni magazynowej na parterze. Lokal nie ogrzewany. Na ogrodzonej i strzeżonej fizycznie i technicznie działce przez 24 h, dojazd całodobowy 20T....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 6 900 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa - warsztatowa lub inna. Lokal o pow. 173m2, na parterze, duża brama dwuskrzydłowa 460 cm szer. x 350 cm wys., powierzchnia bez słupów. W lokalu jes...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Mieszkaniowy ul. Myszkowska

    Warszawa » Targówek » ul. Myszkowska

    • 4 800 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku Mieszkaniowym w rejonie ul. Radzymińskiej. Budynek stosunkowo nowy z przeznaczeniem biurowo-handlowo-usługowym dwukondygnacyjny, skom...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE BIUROWE. Różne lokale biurowe do wynajęcia: - 20m2, piętro 1 - 17m2, piętro 1 - 17,5m2,parter - 18,5m2, parter Znajdują się w budynku biurowym na Targówku Fabryczn...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 8 800 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o pow.177,80m2. Lokal nadający się na magazyn, warsztat stolarski lub podobny, produkcję, studio itp. Całość na parterze, brama dwuskrzydłowa (w świ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 247 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni około 257m2 m2 położony na parterze budynku w Warszawie na Targówku. Lokal nie ogrzewany. Lokal jest w trakcie remontu. Będzie pomalowany na...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 32 500 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza

    Warszawa » Targówek » ul. Kondratowicza

    • 13 500 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 8 599 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.103 m2, na Targówku Fabrycznym. Magazyn wewnętrzny,murowany,w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa . Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta p...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 900 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o powierzchni około 335,43 m2. Lokal nadający się na magazyn, produkcję lub usługi foto/produkcję filmową itp. Całość dostępna z rampy (łatwy dostęp...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynowa ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 103 m2 Magazyn murowany, wewnętrzny, w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa. Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta powierzchnia...

  • BUDIMEX,Wyspowa,parter,miejsce w garażu

    Warszawa » Targówek

    • 35 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16 ....

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Fabryczny ul. Naczelnikowska

    Warszawa » Targówek » ul. Naczelnikowska

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku. Przeznaczenie: biurowy, usługowy; Lokal na wysokim parterze od strony ulicy. Cena możliwa do negocjacji w zależności od profilu...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 16 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną na Targówku. Przewidywany pum 4000 Kontakt: Linda Twarowska [tel] [email] LINK DO OFERTY: [url]...