• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Rzeszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Targówek

(118)
  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 15 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-magazynowy o pow. 335 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 7 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 140 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 7 040 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 128 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 4 125 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 289 849 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 65 ( z antresolą ), balkon: 21,14 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na st...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 350 977 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 12 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 66 ( z antresolą ), balkon: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na st...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 339 759 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 76 ( z antresolą ), taras: 17,25 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 604 448 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 74 ( z antresolą ), taras: 19,23 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 194 552 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 12 745 € cena
    • 2 549 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow. 2549 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 5 750 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 500 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 33 864 € cena
    • 5 644 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow. 5644 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 9 375 € cena
    • 1 875 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow. 1875 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 660 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynową ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz

    Warszawa » Targówek » ul. Junkiewicz

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) b...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 4 644 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 990 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia 80.55 m2, magazynowa/warsztatowa. Lokal na parterze, duża brama dwuskrzydłowa o wymiarze w świetle 119 cm x 194 cm. Powierzchnia bez słupów. Lokal nadający...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, położone w zielonej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu stacji metra.Nieruchomość stanowi propozycję inwestycyjn...