• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Targówek

(118)
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 875 562 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 036, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 588 629 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 14 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 046 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 672 150 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 009, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 012 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 048 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 899 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 002, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 669 175 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 032, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 568 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 014, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 771 224 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 004, og...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 615 608 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 15 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 044 ( z...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 850 722 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 033, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 850 722 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 022, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 723 128 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 007, og...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 634 740 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 017, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 863 712 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 035, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 845 718 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 013, ba...

  • 0%, deweloperskie na Bródnie Podgrodziu, kameralny

    Warszawa » Targówek » ul. Kowalskiego

    • 1 098 810 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: I kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) Lokal mieszkalny nr 045 ( z...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Toruńska

    Warszawa » Targówek » ul. Toruńska

    • 3 010 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Lusińska

    Warszawa » Targówek » ul. Lusińska

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!  NOWOCZESNY apartament 52 m² | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras  na dachu tylko dla mieszkańców | Widok...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 715 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...