• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(290)
  • Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okolica.
    Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okoli...

    Warszawa

    • 2 959 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego. Dom o pow. całkowitej 340m2 znajdu...

  • Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!
    Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Warszawa

    • 2 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 13 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m²  Twój dom w mieście, blisko natury Ten przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Biał...

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16
    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący na przestronnej działce o pow. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceUkład pomieszczeńW skład domu wchodzą:- 3 pokoje,- kuchni...

  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o pow.228m2+ ogród pow. 450m2, w budynku garaż dwustanowiskowy ok 40m2 + pomieszczenie 25m2.Wysokość pomieszczeń (3,2 m) . Na parterze znajdu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Dom Warszawa rynek pierwotny ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Oliwska

    Warszawa » Targówek » ul. Oliwska

    • 9 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 15 500 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dostępna od 01 lipca 2026 roku??? Możliwy najem na cele biurowe!!! Połowa bliźniaka po kompletnym, generalnym remoncie. Bardzo wysoki standard wykończenia Zlokalizowan...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta
    1 / 10
    Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 190 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY DOMY DWULOKALOWE TYPU BLIŹNIAK W STYLU KLASYCZNYM-ANGIELSKIM, STAN DEWELOPERSKI, DO WŁASNEJ ARANŻACJI I WYKOŃCZENIA CENA DOMU: 3.190.000 zł. Ceny podane są brutto i z...