• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(290)
  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego
    1 / 6
    Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego

    Warszawa

    • 3 033 339 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 18 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom na kameralnym osiedlu, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności mieszkańców i wygodzie, jaką daje spokojna okolica z dobrym dostępem do komu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady

    Warszawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudo...

  • Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra
    1 / 16
    Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja – zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapew...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 3
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 999 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 10 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2003/2004r. wykończony w 2008 r. w zabudowie bliżniaczej ok.300 m2 na działce 500m2 w spokojnej części Starego Wilanowa. W bocznej uliczce,blisko Pałacu i Parku Wilanowskiego...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna

    Warszawa

    • 2 380 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m² Kondygnacje: • kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m² • kondygnacja 0: 50 m² • kond...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy Wawer, tuż przy Wale Miedzeszyńskim. Jest to jedyny taki dom wolnostojący w te...

  • Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku
    1 / 13
    Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu Wesoła, Warszawa Działka 809 m | Powierzchnia całkowita domu ok. 230 m | Zaciszna leśna okolica Na sprzedaż segment środkowy położ...

  • Dom Warszawa Międzylesie
    1 / 2
    Dom Warszawa Międzylesie

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka położona przy kameralnej ulicy w Międzylesiu (okolice CZD). Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 450 m2 z garażem . W sąsiedztwie piękne, nowe rezydenc...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 640 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralna inwestycja nowoczesnych domów przy Wale Zawadowskim, w zielonym otoczeniu nad Wisłą. Duże przeszklenia, ogródek i taras zapewniają komfort na co dzień, a szybki dojazd do...