• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin
    1 / 15
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin

    Izabelin C

    • 7 950 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Rezydencję położoną w sercu Izabelina C. Dom wolnostojący z działką o powierzchni 2868 m2, powierzchnia domu 750m2. Nieruchomość znajduje się przy jednej z reprezentac...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobr...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, .
    1 / 12
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, .

    Izabelin C

    • 1 990 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Izabelinie C. Dom o powierzchni całkowitej 183 m2, budynek z 2006 roku. Działka o powierzchni 1200 m2 w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Pa...

  • Dom Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki
    Dom Pogroszew gm. Ożarów Mazowiecki

    Pogroszew

    • 1 160 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy sz...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łomianki, Brzegowa
    Dom Łomianki, Brzegowa

    Łomianki

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzin...

  • Dom Łomianki rynek pierwotny ul. Brzegowa

    Łomianki » ul. Brzegowa

    • 995 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łomianki, Centralne
    Dom Łomianki, Centralne

    Łomianki

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTATNI SEGMENT SKRAJNY ŁOMIANKI CENTRALNE IDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃ METRO MŁOCINY - 10 MIN. BEZ PROWIZJI i PCC Segment skrajny, ogrodzona posesja z wł...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność
    1 / 10
    Dom centrum Piaseczna. Do mieszkania lub pod działalność

    Piaseczno

    • 1 599 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 335 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ! Dom wolnostojący o pow. całkowitej 218 m2,na działce 487 m2. Dom wybudowany w latach 90 - tych techniką tradycyjną ( cegła), zlokalizowany w cent...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Pruszków

    • 875 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji
    1 / 10
    Przytulny dom dla rodziny w super lokalizacji

    Piaseczno

    • 1 375 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym&r...