• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA
    1 / 7
    SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 350 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta sprzedaży dotyczy sprzedaży budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położony w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Hallera. Powierzchnia działki 300m2. Właściciel każdego...

  • Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • Dom Dziekanów Leśny ul. Warszawska

    Dziekanów Leśny » ul. Warszawska

    • 1 100 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Dom Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 m...

  • Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem

    Zielonka

    • 4 900 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 20 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Zielonce z 1994 roku wraz z umeblowaniem urządzony w stylu klasycznym. W części mieszkalnej dwie sypialnie, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, ł...

  • Nowoczesny Bliźniak gotowy do własnej aranżacji

    Falenty Nowe

    • 967 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany kameralnym i spokojnym osiedlu w Falentach Nowych, gmina Raszyn. Powierzchnia całkowita 127 m² (użytkowa 107 m²), powierzchnia dzi...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA
    1 / 16
    PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA

    Jabłonna

    • 1 099 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 kondyg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • ⭐⭐⭐⭐Segment 6 pokojowy SUPER LOKALIZACJA⭐⭐⭐⭐

    Pruszków » ul. Stanisława

    • 1 260 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment na granicy Komorowa i Pruszkowa, na osiedlu Ostoja, położony w doskonałej lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Dom o powie...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Duża działka,dom,ogród,Centrum Łomianek,przystanek

    Łomianki » ul. Warszawska

    • 2 800 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 222 m 2 , na dużej działce pow. ok 1500 m 2 , w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i dostępu do infrastruktury miejskiej .Jedna z...

  • Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • Dom Zakręt ul. Ciekawa

    Zakręt » ul. Ciekawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość nomen, omen na ulicy Ciekawej w Zakręcie. Dom budowany był w latach 80 i miał być przebudowywany 11 lat temu - są pozwolenia oraz proje...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześ...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości