• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do wynajęcia mały domek wolno stojący o pow.20m2 zlokalizowany w urokliwej części Sulejówka (Szkopówka). Domek zlokalizowany jest na posesji właściciela, posiada nieza...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy dom o wysokim standardzie wykończenia w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 120m2 położony w Sulejówku. Wnętrza w stylu glamour zaprojektowane i wykonane z najwyższej...

  • segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super
    1 / 9
    segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam bezpośrednio bez obciążeń segment środkowy 106,53m2+ogródek+2 miejsca parkingowe na kameralnym osiedlu 2 budynków na ul.Jasińskiego 14A centrum Marek/k Warszawy stan devel...

  • Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |
    1 / 10
    Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |

    Piastów

    • 1 549 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, Reja 12A | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż nieruchomość...

  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Opacz-Kolonia

    • 3 850 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Funkcjonalny segment w kameralnej zabudowie

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu usytuowanego na kameralnym osiedlu wśród domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona jest blisko cen...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Wyjątkowy dom z klimatem blisko lasu Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 1 480 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny, wyjątkowy dom z klimatem, dla tych którzy cenią ciszę, spokój i śpiew ptaków o poranku.Dom otoczony  pięknym ogrodem oraz  wysokimi drzewami na grani...

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w Michałowicach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz hali magazynowo - biurowej. Budynek I - powierzchnia 165m2 parterowy, zbudowany w 199...

  • Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne
    Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 11 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom na Osiedlu Kampinos w Lipkowie. Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna...

  • Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...