• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Dom Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż komfortowy, 3-poziomowy segment położony w Markach, na osiedlu Błękitna . Nieruchomość ma 137,9 m² i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę z...

  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2
    1 / 12
    Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2

    Sulejówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek ma powierzchnię całkowitą 211m2 a...

  • Blisko szkoły ,dom, oddzielny garaż,duża działka .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Atrakcyjny Segment Środkowy w Zgorzale

    Zgorzała » ul. Storczykowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny środkowy segment położony w zielonej i spokojnej części Zgorzały (gm. Lesznowol...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Dom Kiełpin rynek pierwotny

    Kiełpin

    • 1 059 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...