• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Dom Raszyn
    1 / 10
    Dom Raszyn

    Raszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 116,67m2 (całkowitej ok. 170 m2) , na zlokalizowany w miejscowości Raszyn, powiat Pruszkowski. Dodatkow...

  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• DOM + BIZNES  Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
    1 / 16
    DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

    Marki

    • 3 200 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH  Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy  Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2
    1 / 16
    Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z basenem na sprzedaż – Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej. Nie...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno
    Dom Zalesie Dolne gm. Piaseczno

    Piaseczno

    • 8 000 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 8 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna rezydencja w Zalesiu Dolnym w Piasecznie. 985m2 powierzchni na działce ok.4300m2 z urządzonym pięknym ogrodem. Lniany porastające pnie drzew dodają baśniowego uroku temu z...

  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...