• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Truskaw

(2)
  • Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw
    1 / 2
    Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw

    Truskaw

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapowiedź oferty domu w Truskawiu, więcej zdjęć i informacji już za kilka dni. Dom znajduje się w Truskawiu na działce o powierzchni 1700 m2. Budynek na parterze częściowo wykoń...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Truskaw

    • 2 350 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Hornówek

    Hornówek

    • 1 957 000 zł cena
    • 2 176 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wspaniała oferta ! Piękna działka w przepięknej okolicy. Porośnięta sosnowym lasem ! Tylko mieszkać ! Świetny dojazd do Warszawy - 10 minut. Działka złożona z dwóch (1082m2 i 10...

  • Dom Hornówek

    Hornówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wybudowany z bali, ocieplony od wewnątrz, usytuowany blisko lasu. Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka Poddasze - 2 pokoje po 30m + 2 łazienki Garaż wo...

  • Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem
    1 / 17
    Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem

    Hornówek » os. Osiedle Izabelin

    • 3 100 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 9 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AJW-Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 11 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom na Osiedlu Kampinos w Lipkowie. Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin
    1 / 15
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin

    Izabelin C

    • 7 950 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Rezydencję położoną w sercu Izabelina C. Dom wolnostojący z działką o powierzchni 2868 m2, powierzchnia domu 750m2. Nieruchomość znajduje się przy jednej z reprezentac...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 1 099 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę położoną w Izabelinie C o powierzchni 1200 m2. Działka umiejscowiona przy asfaltowej ulicy gminnej z chodnikiem, dostępne wszystkie media. Działka objęta miejscow...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobr...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, .
    1 / 12
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, .

    Izabelin C

    • 1 990 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Izabelinie C. Dom o powierzchni całkowitej 183 m2, budynek z 2006 roku. Działka o powierzchni 1200 m2 w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Pa...

  • Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,
    1 / 2
    Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,

    Mariew

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy pod lasem, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na posesj...

  • Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin B

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 679 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję pięknie położoną dużą działkę 2210mkw zlokalizowaną w Izabelinie B, na działkę prowadzą urokliwe leśne ulice. Działka idealna, dla osób poszukujących spokoju i wytchnien...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...