• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt
    1 / 10
    Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt

    Michałów-Grabina

    • 1 380 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadkość! Duży dom z potencjałem inwestycyjnym - 360 m2 Na sprzedaż duży, trzy kondygnacyjny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni  360 m2. Nieruchomość usytuowana jest...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 150 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 12 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni extradom.pl "Dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłą...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom do remontu z garażem i dużą działką

    Marki

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do własnej aranżacji. Dom parterowy z ni...

  • Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
    1 / 16
    Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 8 600 000 zł cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 11 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m² | 7 pokoi | działka 3318 m² | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • 200m od szkoły Centrum Łomianek działka, dom,garaż

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,
    Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,

    Kępa Kiełpińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w Kępie Kielpińskiej na obrzeżach Łomianek. Jest to wwspałe miejsce dla ludzi tęskniących za spokojem, naturą, dla których pr...

  • Komfortowy dom z ogrodem | garaż dwustanowiskowy

    Pruszków » ul. Robotnicza

    • 2 160 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m², położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592 m²...

  • Świetna loklizacja zadzwoń już dziś!!!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjonalny...