• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Warszawą

(552)
  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Dogodna lokalizacja! Idealne parametry domu!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjona...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • Dom Piaseczno rynek pierwotny ul.

    Piaseczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak obok Piaseczna w Żabieńcu - projekt „Dom w Arkadach R2” pow.90,1 m² + działka 515 m²  stan deweloperski - 850 000złLokalizacja: Żabieniec, gm. Piase...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Przestronny i funkcjonalny dom pow. 164m², 5 pokoi

    Pogroszew

    • 1 390 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164,17 m² (z kotłownią i garażem w bryle budynku), działka pod połową bluźniaka to aż 475 m². To propozycja dla osób...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Willa z klimatem. Bezpośrednio?
    1 / 9
    Willa z klimatem. Bezpośrednio?

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu jest aktualne Bezpośrednio - 1750000 zŁ . Sprzedam wille położoną w Pruszkowie w dzielnicy Żbików w idealnej lokalizacji, w sąsiedztw...

  • Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność
    1 / 15
    Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność

    Magdalenka

    • 7 190 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 6 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu w okolic...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pruszków

    • 1 005 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni 120 m .Budynek mieszkalny piętrowy, podpiwniczony, wybudowany z bala, ocieplany, obłożony sidingiem,okna plastikowe.Dach kryty blacho dachówką. W sk...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Idealna lokalizacja Józefów
    1 / 13
    Idealna lokalizacja Józefów

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta dla inwestora ew. pod działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny - można urządzić 2 niezależna mieszkania. Duży, piętrowy, podpiwniczony dom na 1 500 m działce,...

  • Dom z dużą działką blisko S17
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko S17

    Majdan

    • 2 700 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 12 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania klasyczny dom o powierzchni całkowitej 218,2 m2 położony na działce ok. 2 500 m2 w Majdanie (gmina Wiązowna). Dom budowany w latach 90 - tych, metodą tradycyjną, pok...

  • Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka
    1 / 7
    Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka

    Józefów

    • 3 200 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w sercu Józefowa, który został zbudowany w latach 80-tych i rozbudowany w roku 2005. Budynek jest położony na działce o powierzchn...

  • 2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!
    1 / 16
    2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!

    Józefów

    • 1 540 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie do sprzedania dwa domy 274 m2, 80 m2 na działce 792 m2 położone po zachodniej stronie Józefowa, na granicy z Falenicą.  Główny dom o powierzchni 274 m2 składa się z: Par...

  • Piękny drewniany dom | duża działka
    1 / 9
    Piękny drewniany dom | duża działka

    Józefów

    • 1 410 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, dom o konstrukcji drewnianej i powierzchni 214,4 m² oraz wolnostojący garaż na dwa samochody. Budynki są usytuowane na malowniczej działce o powierzchni 1962 m²,...

  • Bliźniak w doskonałej lokalizacji!
    1 / 14
    Bliźniak w doskonałej lokalizacji!

    Józefów

    • 2 600 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, w stanie deweloperskim wybudowany na kameralnym osiedlu w Józefowie. Powierzchnia użytkowa domu: 255,56 m2, działka 366 m2. Funk...

  • Piętrowy dom Chylice, do remontu
    1 / 2
    Piętrowy dom Chylice, do remontu

    Piaseczno

    • 845 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 150 m2, usytuowany na działce 846 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Chylicach, gmina Piaseczno. Cicha i spokojna okolica. Klika kroków od rzeki Jeziorka. Budy...