• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(290)
  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zagórzańska

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska  Powierzchnia domu: ok. 100 m² Kondygnacje: • kondygnacja 0: 49,2 m² • kondygnacja 1: 50 m² Powierzchnia działki...

  • Dom wolnostojący - Miedzylesie
    1 / 5
    Dom wolnostojący - Miedzylesie

    Warszawa

    • 1 749 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( jedno ze zdjęć pokazuje zmianę bryły budynku przy remon...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 200 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 12 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Segment  Warszawa Włochy, ul. Denarowa
    1 / 16
    Segment Warszawa Włochy, ul. Denarowa

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten pełen możliwości aranżacyjnych segment skrajny to 282 m² powierzchni użytkowej usytuowanej na działce o powierzchni 371 m² przy spokojnej ul. Denarowej w warszawskich Włochach....

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka,

    Warszawa

    • 1 847 777 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poranki zaczynają się tu od światła. Miękkiego, wpadającego przez duże okna, odbijającego się od naturalnych materiałów i spokojnych kolorów. To jeden z tych domów, w których wszy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Trakt Lubelski

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 12 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdy Powierzchnie działek: od 135 m...

  • Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    Dom Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 4 000 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Warszawa Wesoła Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej zielonych części Warszawa Wesoła. To...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 640 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 15 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 0%, deweloperskie, wille miejskie na Mokotowie

    Warszawa » Mokotów

    • 4 060 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 25 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 45 800 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o powierzchnia 687 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie, w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------B...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Ateńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ateńska

    • 52 000 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ----...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Obrońców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Obrońców

    • 35 600 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Agecnja Nieruchomości Proper...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 629 801 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 1 - realizacja - II kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 2 880 800 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 498 815 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż