• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Warszawa

(311)
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 3
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 999 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 10 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z 2003/2004r. wykończony w 2008 r. w zabudowie bliżniaczej ok.300 m2 na działce 500m2 w spokojnej części Starego Wilanowa. W bocznej uliczce,blisko Pałacu i Parku Wilanowskiego...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Targówek, dom mieszkalny, usługowy lub inwestycja.

    Warszawa » ul. Nad Potokiem

    • 2 600 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 4 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu o po...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Botaniczna

    Warszawa

    • 2 380 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Botaniczna Powierzchnia domu: ok. 170 m² Kondygnacje: • kondygnacja -1 (przyziemie): 67,3 m² • kondygnacja 0: 50 m² • kond...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 1 599 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy Wawer, tuż przy Wale Miedzeszyńskim. Jest to jedyny taki dom wolnostojący w te...

  • Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku
    1 / 13
    Dom Warszawa Wesoła, 1 Praskiego Pułku

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu Wesoła, Warszawa Działka 809 m | Powierzchnia całkowita domu ok. 230 m | Zaciszna leśna okolica Na sprzedaż segment środkowy położ...

  • Dom Warszawa Międzylesie
    1 / 2
    Dom Warszawa Międzylesie

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka położona przy kameralnej ulicy w Międzylesiu (okolice CZD). Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 450 m2 z garażem . W sąsiedztwie piękne, nowe rezydenc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 640 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralna inwestycja nowoczesnych domów przy Wale Zawadowskim, w zielonym otoczeniu nad Wisłą. Duże przeszklenia, ogródek i taras zapewniają komfort na co dzień, a szybki dojazd do...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 740 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 16 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 870 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 8
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer
    1 / 16
    Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer

    Warszawa

    • 2 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 11 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m², położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego....

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 259 390 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Wa...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 8
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 9
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowiecki Park Krajobrazowy. T...

  • Działka ROD z domkiem Praga Południe
    1 / 7
    Działka ROD z domkiem Praga Południe

    Warszawa

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek ROD – Warszawa Praga Południe Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny domek w standardzie całoroczny położony na terenie ROD w atrakcyjnej części Pragi Południe. Idealny...

  • Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.
    1 / 11
    Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.

    Warszawa

    • 60 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 60 m2 posadzony na działce 600 m2 33 km od Montany - Bułgaria. Akt notarialny. Cena 15 000,00 Euro plus koszty Notariusza - w Bułgaria Bardzo dobry dojazd z Sofii do...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Echa Leśne

    Warszawa » Białołęka » ul. Echa Leśne

    • 1 935 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m², na ogrodzonej działce 419,18 m², w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom premium na Zielonej Białołęce - w otulinie Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy. Dom o wysokim s...