• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek
  • Baczyna
  • Wojciechy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Milanówek

(77)
  • Milanówek 1737m2 północna część miasta

    Milanówek

    • 620 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1737m2 zlokalizowana w Milanówku - północna część miasta. Dojazd utwardzony, kształt prostokąta o wymiarach 53,48 x 32,47. Media wszystkie miejskie w drodz...

  • Milanówek 56m2, 2-balkony, wysoki parter w bloku z 2003r.

    Milanówek

    • 738 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, wysoki parter, blisko centrum, w cichej i spokojnej części Milanówka. Lokal znajduje się w 2-piętrowym bloku wybudowanym w 2003 ro...

  • Działka Milanówek Kazimierówka ul. Kazimierzowska

    Milanówek » ul. Kazimierzowska

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 860m2 ze starym domem, w Milanówku! Działka położona w południowej części Milanówka blisko Stacji WKD Kazimierówka. Działka o kształcie zbliżonym do...

  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC/Bez Prowizji

    Milanówek

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska
    1 / 6
    Blisko kolej, kamienica, komórka lokatorska

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Milanówek Milanówek
    1 / 15
    Lokal użytkowy Milanówek Milanówek

    Milanówek

    • 18 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Milanówek hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1000 lub 1200 m2 na wynajem. Duża hala produkcyno-magazynowa. Możliwość prowadzenia produkcji bezpiecznej dla środowiska...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 489 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 7 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Piękny, duży ogród | b. dobry układ funkcjonalny
    1 / 19
    Piękny, duży ogród | b. dobry układ funkcjonalny

    Milanówek » ul. Szkolna

    • 3 490 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 6 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 1 700 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 1 850 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 2 500 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 462 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 490 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości