• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grotniki
  • Nysa
  • Jastrzębia Góra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Radom

(98)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 629 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • DO WYNAJECIA
    1 / 11
    DO WYNAJECIA

    Radom

    • 1 550 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 POKOJE,WIDNA KUCHNIA,ŁAZIENKA 48M2, PIETRO 4,DOSTEPNE OD ZARAZ RADOM ŚRÓDMIEŚCIE ,UL.25 CZERWCA 5/9 1550pln +czynsz 580pln i opłaty licznikowe . KAUCJA ZWROTNA 2500 tel [tel] RO...

  • atrakcyjna lokalizacja
    1 / 10
    atrakcyjna lokalizacja

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie z dala od miejskiego szumu a jednocześnie blisko żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, średnia, obok duży park. 7 minut pieszo do dworca kolejowego/PKS. 10 minut do d...

  • Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia
    1 / 16
    Klimatyczne 3 pokoje w kamienicy w centrum Radomia

    Radom

    • 368 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca charaktery...

  • Mieszkanie
    1 / 6
    Mieszkanie

    Radom

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Cicha lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia, autobusy.Spokojne sąsiedztwo, dużo zieleni.

  • Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m² Wyścigowa 42 Radom PCC 0%

    Radom

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m² – Wyścigowa 42, Radom Kupujący zwolniony z podatku PCC (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m² w inwestycji Wyścigowa 42 w...

  • XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego
    1 / 15
    XV-lecia, M4 52,31 m2, ul. Kusocińskiego

    Radom

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie, wyposażone gotowe do zamieszkania. Trzypokojowe położone w osiedlu XV-lecia w niskim bloku z czerwonej cegły blisko centrum miasta. Przytulne, środkowe i ci...

  • XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła
    1 / 11
    XV-lecia, M3 37,38 m2, ul.Miła

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe, przytulne i widne położne z dala od ruchliwych ulic w zielonej części osiedla XV-lecia. Ciepłe i słoneczne, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku niedaleko cent...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Radom

    Radom

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    **Oferta sprzedaży mieszkania - 35 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35 m,...

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 424 582 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,37 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Mieszkanie Radom rynek pierwotny

    Radom

    • 396 374 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,09 m2, położony w Radomiu przy ulicy Żeromskiego 102. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w budynku....

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Osiedle nad Potokiem, Parter
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Osiedle nad Potokiem, Parter

    Radom

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m². 2 pokoje Osiedle nad Potokiem. W pełni umeblowane, lodówka, kuchenka piekarnik, naczynia gary, pralko-szuszarka. Wynajem 1500 dodatko...

  • Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.
    1 / 12
    Południe, ul. Kasandry, M4, 61.33 m2, loggia, wolne.

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 61,33 m2, położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Kasandry na osiedlu Południe. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawn...

  • Mieszkanie do wynajęcia Radom Borki 2 pokoje dla Pary
    1 / 4
    Mieszkanie do wynajęcia Radom Borki 2 pokoje dla Pary

    Radom

    • 1 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Borkach na ulicy 1905 roku. Doskonała lokalizacja - na przeciwko przystanek autobusowy zapewniający dobrą komunikację, jak i wyjazd z...

  • Mieszkanie 1 pokój, oddzielna kuchnia BORKI ul. Sucha
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokój, oddzielna kuchnia BORKI ul. Sucha

    Radom

    • 1 150 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pokój z kuchnią do wynajęcia od zaraz, I- wsze piętro, 1450 zł (w tym czynsz) plus media wg liczników, blisko zalew Borki, najlepiej dla studentki lub kobiety pracującej, tylko dl...

  • Mieszkanie 3 pokoje 52 m² | Parter | Kusocińskiego

    Radom » ul. Kusocińskiego

    • 418 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m², położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia.Mieszkanie...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu

    Radom

    • 36 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk Masy Upadłości Magdaleny Mazur ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w lokalu mieszkalnym I. Przedmiot przetargu: Udział 1/8 w prawie własności do lokalu mi...

  • Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.
    1 / 10
    Ustronie, ul. Osiedlowa, 3 pokoje z balkonem.

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Osiedlowej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, WC...

  • 38 m² | 2 pokoje | Balkon | Winda

    Radom » ul. Żeromskiego

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m² To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem – zarówno do zamieszkania, jak i jako s...

  • Wynajem 3 pokoje | 55 m² |  Gotowe do zamieszkania
    1 / 11
    Wynajem 3 pokoje | 55 m² | Gotowe do zamieszkania

    Radom

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, Radom. Miesz...