• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębnica Kaszubska
  • Grotniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Radom

(98)
  • Mieszkanie Radom ul. Żwirki I Wigury

    Radom » ul. Żwirki i Wigury

    • 899 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu - ul. Żwirki i Wigury, os. Gołębiów II, RadomNowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,73 m², położone na 1....

  • Wynajem Kawalerka I-wsze piętro Radom ul. Sucha
    1 / 7
    Wynajem Kawalerka I-wsze piętro Radom ul. Sucha

    Radom

    • 1 450 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w bloku 4-piętrowym, na I-wszym piętrze na ulicy Suchej, 1 pokój (bez balkonu), kuchnia, łazienka z prysznicem (jest pralka) w pełni umeblowane, do wynajmu dla Pani prac...

  • Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe
    1 / 11
    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6 m², położone na Osiedlu Południe przy ul. Czarnoleskiej w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w nisk...

  • Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom
    1 / 12
    Dwa funkcjonalne pokoje z widokiem na Park, Radom

    Radom

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji (przeprowadzonej w 2024 r) prz...

  • Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom

    Radom

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m², położone na 4. piętrze (ostatnim) w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu Gołębiów I w Radomiu, p...

  • Kawalerka 33,27m2 Planty
    1 / 11
    Kawalerka 33,27m2 Planty

    Radom

    • 249 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33,27 m², położona przy ul. Młodzianowskiej w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Radom – Planty. ● Lokalizacja – Planty To idea...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Centrum, M3 47,84 m2, ul. Waryńskiego
    1 / 13
    Centrum, M3 47,84 m2, ul. Waryńskiego

    Radom

    • 309 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne i ciepłe położone w centrum miasta w pobliżu dwóch parków i dworców PKP i PKS. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z czerwonej cegły na terenie ogrod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza
    1 / 13
    Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe, dwustronne i ustawne do odświeżenia lub małej przebudowy. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca, oddalone od ruchliwych ulic w samym centrum miasta. Widna kuchni...

  • Rozkładowe 2 pokoje z balkonem- Osiedlowa 14
    1 / 9
    Rozkładowe 2 pokoje z balkonem- Osiedlowa 14

    Radom

    • 1 150 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Osiedlowa 14 w Radomiu. Nieruchomość: Powierzch...

  • Dwupokojowe mieszkanie 47,6m2 ul. Traugutta, Radom
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie 47,6m2 ul. Traugutta, Radom

    Radom

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku z cegły z 1959 roku. Nieruchomość znajduj...

  • Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.
    1 / 14
    Ustronie, ul. Sandomierska, M4, 59.9 m2, loggia.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...

  • Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.
    1 / 11
    Planty, ul. Jastrzębia, 48.96 m2, 3 piętro, wolne od zaraz.

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała propozycja na inwestycje lub dla młodych na "dobry początek". Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,96 m2, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w cichej...

  • Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.
    1 / 14
    Południe, ul. Trojańska, M4, 61.58 m2, parter, balkon.

    Radom

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Południe. Składa się z du...

  • Śródmieście, ul. Słowackiego, M3, 46,50 m2, balkon, winda
    1 / 14
    Śródmieście, ul. Słowackiego, M3, 46,50 m2, balkon, winda

    Radom

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położone na 10 piętrze w bloku przy ul. Słowackiego z pięknym widokiem na panoramę miasta. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC,...

  • Mieszkanie 55 m2 I piętro Radom ul Sandomierska

    Radom » ul. Sandomierska

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie:-powierzchnia 55...

  • Fajna kawalerka na Zamłyniu z balkonem.
    1 / 13
    Fajna kawalerka na Zamłyniu z balkonem.

    Radom

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Przeskok na osiedlu Zamłynie. Składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki z WC i...

  • Mieszkanie Radom

    Radom

    • 373 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    **Oferta sprzedaży mieszkania - 42 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m, zlokalizowane blis...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radom

    • 520 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości