• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(209)
  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Dom Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż komfortowy, 3-poziomowy segment położony w Markach, na osiedlu Błękitna . Nieruchomość ma 137,9 m² i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę z...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 799 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z ogrodem w Stanisławowie Pierwszym komfort, cisza i natura Marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż n...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 099 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna połowa bliźniaka nad Kanałem Żerańskim 107 m + garaż 17 m2 | stan deweloperski premium Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają nowoczesnego domu w spokojnej, ziel...

  • Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny
    1 / 15
    Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny

    Teodorów

    • 230 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury oaza spokoju w otulinie lasu Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu lasu, w strefie Natura 2000 idealne miejsce dla osób szukający...

  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 790 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący o pow użytkowej 142m2 (pow.całkowita 240m2), zlokalizowany w miejscowości Hipolitów gm.Halinów. Dom położny jest na działce o pow.6975m2...

  • Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi
    1 / 9
    Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi

    Franciszków

    • 494 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: działka siedliskowa siedlisko 3300m2 dom 120m2 lata 60e plus garaż-budynek mieszkalny w formie dwóch niezależnych mieszkań, z osobnymi wejściami, dwie kuchnie, dwie łaz...

  • Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2
    1 / 12
    Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2

    Sulejówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek ma powierzchnię całkowitą 211m2 a...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.
    1 / 16
    Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.

    Michałów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cisza i spokój, zielona okolica i niski koszt wykończenia - dom, w którym naprawdę można odetchnąć i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla rodziny. Dom w zabudowie bliźniaczej gdzie...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 699 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    1 / 4
    Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 590 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: Budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim na działce 0m2 Tłuszcz przy PKP Budynek: powierzchnia całkowita 390m2, powierzchnia użytkow...

  • Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu
    1 / 12
    Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu

    Tłuszcz

    • 950 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom piętrowy z poddaszem mieszkalnym na osiedlu Dluga Parter gotowy do wprowadzenia. Kuchnia z jadalnią /40m2/ ogrzewanie podlogowe Oddzielny salon /18,7m2 Sypialnia/10,4m2 Łazien...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)
    1 / 8
    Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)

    Cisie

    • 849 999 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O K A Z J A Oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 znajdujący się  na dużej ogrodzonej działce (1166 m2) w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Cisie przy uli...

  • Dom Cisówka

    Cisówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 4 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni - przestrzeń, spokój i wygoda w jednym miejscu. Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogromną działką, położonym w spokojnej, zi...

  • Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • Syndyk sprzeda - Karolew
    1 / 9
    Syndyk sprzeda - Karolew

    Karolew

    • 194 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Oleszkin – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Wars...