• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(209)
  • Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt
    1 / 10
    Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt

    Michałów-Grabina

    • 1 380 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadkość! Duży dom z potencjałem inwestycyjnym - 360 m2 Na sprzedaż duży, trzy kondygnacyjny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni  360 m2. Nieruchomość usytuowana jest na...

  • Dom Stary Kraszew gm. Klembów
    1 / 7
    Dom Stary Kraszew gm. Klembów

    Stary Kraszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom o powierzchni - 150 m2.  Idealny dla rodziny.   Powierzchnia działki - 600m2 (do zagospodarowania przez nabywców) jest również idealna dla tych, którzy co prawda m...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 150 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 12 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni extradom.pl "Dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłą...

  • Dom z halą na dużej działce budowlano-usługowej

    Nowe Załubice

    • 1 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość poło...

  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca
    Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca

    Sulejówek

    • 1 490 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 na działce 563 m2 w świetnym punkcie Sulejówka + garaż wolnostojący, murowany Stacja kolejowa SULEJÓWEK ( SKM lub KM ) 8 minut pieszo - 700...

  • Dom do remontu z garażem i dużą działką

    Marki

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i do własnej aranżacji. Dom parterowy z ni...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Góraszka gm. Wiązowna,
    Dom Góraszka gm. Wiązowna,

    Góraszka

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners przedstawia:  Odkryj kameralną inwestycję przy ul. Wrzosowej w Góraszce, która łączy w sobie spokój podwarszawskiej natury z nowoczesnymi technologiami energooszczędn...

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • DOM + BIZNES  Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
    1 / 16
    DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

    Marki

    • 3 200 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH  Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy  Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów ...