• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słubice
  • Rzeszów
  • Nowe Biskupice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Nowe Lipiny

(1)
  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Zielonka ul. Staszica Stanisława

    Zielonka » ul. Staszica

    • 4 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu przestrzeń biurowa w Zielonce. Budynek jednorodzinny, cicha, spokojna okolica, blisko centrum Zielonki. Ofertę stanowi powierzchnia na I piętrze i poddaszu. Wejśc...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m, usytuowany na I piętrze budynku położonego w centrum Radzymina. Lok...

  • Lokal Radzymin

    Radzymin

    • 5 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości DOMiwa Nieruchomości Mazowieckie do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Radzymina o powierzchni 102 m2 z opcją wynajmu dodatkowych 20m2 na piętrze, połączonych b...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 200 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o pow. 525,5 m² znajdujący się w Zielonce.~~Budynek podzielony jest na 2 części:~a) od frontu położona na 3 kondygnacjach część usługowa :~...

  • Lokal Zielonka ul. Staszica Stanisława

    Zielonka » ul. Staszica

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 100 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2/ 80m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę . Cena naj...

  • Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość
    Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość

    Zielonka

    • 20 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty 1. Przedmiotem dzierżawy jest: Obiekt Hotelowy- Bursa Zielonka położony na działkach nr 14; 255; 359; w m. Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina wraz z wyposażeniem, oraz...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w nowym obiekcie usługowo - handlowym. Bardzo dobra lokalizacja, sąsiedztwo urzędu gminnego, stacji PKP, sklepów, targowiska miejskiego. Możliwość dowolnej aranż...

  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monitorowany i ogrodzony...

  • 1 / 3
    Lokal Wołomin ul. Mickiewicza Adama

    Wołomin » ul. Mickiewicza

    • 4 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu w centrum Wołomina lokal usługowo-handlowy. W bezpośrednim sąsiedztwie "Kaufland", Dw. kolejowy "Wołomin", usługi, handel, gastronomia i inne. W okolicy inne duże...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter z przeznaczeniem pod produkcję, magazyn, usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Duża hala, pomieszczenia socjalne, toalety. PARTER:...

  • Lokal Wołomin ul. Kościelna

    Wołomin » ul. Kościelna

    • 5 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m², położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje...

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możl...

  • POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka
    1 / 3
    POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - Kobyłka

    Kobyłka

    • 7 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Doskonała lokalizacja ; Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę ....

  • Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin
    1 / 12
    Wynajmę pomieszczenie na warsztat lub magazyn , Radzymin

    Radzymin

    • 400 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcie pomieszczenie o powierzchni 16m2 znajdujące się w Radzyminie ul. Hallera 39. Lokal znajduje się na zamkniętej i zamieszkałej posesji. Do dyspozycji wynajmującego możli...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 9 100 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże
    1 / 13
    Wynajmę Plac o pow. 1600 m², Monitoring, Utwardzone Podłoże

    Zielonka

    • 5 700 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monit...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 712 040 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-7 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • 0%, lokal w budynku mieszkalnym w Radzyminie

    Radzymin

    • 806 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 145 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Podana cena ofertowa jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT - Cena brutto: 875 809,20 zł 0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Budynek A, lokal nr LU-9 , DO KAŻDEGO Z LOKALI...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenia przeznaczone pod handel ,usługi ,magazyn ,biura ,produkcja nie uciążliwa. Powierzchnia od 100 do 1000m2 na obiekcie. Wygodny wjazd szeroka brama 8m dla Ti...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 519 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 400 metrów. Powierzchnia hali produkcyjnej to ponad 400 m2 - lakiernia z dolnym wyciągiem i nagrzewnicą -suszarnia - pomieszczenie biurowe - kuchnia i...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 15 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek parter + piętro z przeznaczeniem pod produkcję, magazyny usługi. Budynek z oddzielnym wejściem oraz bramą garażową. Na parterze duża hala, pomieszczenia socjalne, t...