• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osobnica
  • Rżyska
  • Tarnowskie Góry +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Helenów

(6)
  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Helenów

    • 93 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z prawem zabudowy ,położona przy trasie Gostynin-Lucień.Prąd,woda,Okolica z licznymi jeziorami i lasami

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie na sprzedaz

    Wołomin

    • 278 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wolominie 38 m2 Mieszkanie po remoncie na 1 pietrze z balkonem

  • mieszkanie na sprzedaz

    Wołomin

    • 278 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wolominie ul Pradzynskiego20A. Mieszkanie po remoncje do wprowadzenie sie w poblizu wiele sklepow lidl biedronka i inne oraz bazarek . sprzedaz przez wlascic...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Wynajmę nowe mieszkanie w Wołominie

    Wołomin

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zostań pierwazym najemcą. Calkowity koszt z zaliczkami na media 4 000,00 zł. Atutem jest duży balkon oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Do stacji PKP 3 minuty skąd w 15 min...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Stary Janków

    • 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Dom z dużą działką | Zagościniec, ul. Graniczna 3
    1 / 16
    Dom z dużą działką | Zagościniec, ul. Graniczna 3

    Zagościniec

    • 890 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Zagościńcu przy ul. Granicznej 3 – w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miejscowości. To idealna propozycja dla osób,...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka rolna 2ha 20 km od Warszawy blisko S8

    Stary Kraszew

    • 1 040 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2 ha, położoną w Starym Kraszew...

  • Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • Dom Stary Kraszew gm. Klembów
    1 / 7
    Dom Stary Kraszew gm. Klembów

    Stary Kraszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom  o optymalnej powierzchni - 150 m2.  Idealny dla rodziny Szukasz miejsca, w którym wygoda spotyka się z przestrzenią i nowoczesnymi rozwiązaniami? Ten dom o powier...

Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Sikorskiego

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji W...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...