• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rynia

(1)
  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 396m2 Działka 3600m2 Karolino, Serock

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w bliskiej odległości od Serocka. Prężnie rozwijające się osiedle, wokół zabudowa jednorodzinna. Budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dom...

  • Dom wolnostojący blisko Serocka 396m2

    Serock

    • 820 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 2 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 100 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 735 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 450 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 849 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 2 690 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 490 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 7 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 2 485 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 770 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 7 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 829 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stasi Las

    • 739 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 1 100 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 397 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy
    Dom wielopokoleniowy w spokojnej okolicy

    Beniaminów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Serock

    • 999 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Załubice

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom z przestronną działką w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom z przestronną działką w spokojnej okolicy

    Serock

    • 749 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego...

  • Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!
    1 / 10
    Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!

    Serock

    • 985 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy, 600m od Zalewu Zegrzyńskiego, działka 900m2!!! Nieruchomość położona 4km od ścisłego centrum Serocka, w podobnej odległości przedszkole i szkoła, w odległości 3km przyc...

  • Dom Serock
    1 / 15
    Dom Serock

    Serock

    • 1 420 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY I PARTEROWY I GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I WOLNOSTOJĄCY I KOMFORTOWY I ROK BUDOWY 2024 I 3 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I 3 TARASY I GARAŻ I DZIAŁKA I SPOKOJNA OKOLICA I KAMERALNA ZABUD...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...

  • Dom Serock
    1 / 10
    Dom Serock

    Serock

    • 690 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 6 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy segment środkowy z ogródkiem tarasowym w Serocku  Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w zabudowie szeregowej, w segmencie środkowym  domu dwulokalowego. To funkcj...

  • Dom Serock
    Dom Serock

    Serock

    • 2 250 000 zł cena
    • 541 m2 powierzchnia
    • 4 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości składająca się z  budynku mieszkalno - usługowego  posadowionego na działce o powierzchni 1598m2. Nieruchomość zlokalizowana jest  na osiedlu domów jednorodzinnych al...

  • Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa
    Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa

    Serock

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • DOM W SEROCKU DO  275 m²
    DOM W SEROCKU DO 275 m²

    Serock

    • 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 2 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIP Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Sero...

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...