• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Leśniakowizna

(1)
  • Działka Leśniakowizna

    Leśniakowizna

    • 459 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na szybkiej budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni zdała od miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! ? Gdzie? W Leśniakowiznie. Gmina woło...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie na sprzedaz

    Wołomin

    • 278 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wolominie 38 m2 Mieszkanie po remoncie na 1 pietrze z balkonem

  • mieszkanie na sprzedaz

    Wołomin

    • 278 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wolominie ul Pradzynskiego20A. Mieszkanie po remoncje do wprowadzenie sie w poblizu wiele sklepow lidl biedronka i inne oraz bazarek . sprzedaz przez wlascic...

  • Wynajmę nowe mieszkanie w Wołominie

    Wołomin

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zostań pierwazym najemcą. Calkowity koszt z zaliczkami na media 4 000,00 zł. Atutem jest duży balkon oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Do stacji PKP 3 minuty skąd w 15 min...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mostówka

    • 765 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wołomin

    • 850 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wołomin

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 500 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Designerski Dom 5 - pokojowy, jednopoziomowy , Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE WARSZAWA LUB OKOLICE Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam pięciopokojowy dom o nowoczesnym design...

  • Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki
    1 / 9
    Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki

    Wołomin

    • 710 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość: dom jednorodzinny Powierzchnia domu: 90m2 Powierzchnia działki: 1211m2 Liczba Pokoi: 3 Lokalizacja: Dobczyn Cena: 710,000 zł Dom parterowy 90m działka leśna 1211m Kl...

  • Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 5
    Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność i dający sporo m...

  • Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja
    1 / 7
    Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja

    Wołomin

    • 899 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr oferty 24-12887-DM Lokalizacja Wołomin ok ul 1 Maja Dom ok 75r trzy kondygnacja dla dwóch rodzin oraz budynek gospodarczy parterowy ok 100m2 na działce ok 820m2 Parter domu: g...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 10
    Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina /Armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...

  • Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkania
    Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkan...

    Wołomin

    • 1 199 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard...

Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie
    1 / 10
    Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie

    Wołomin

    • 7 995 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, a na k...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dwa pokoje w centrum Wołomina.

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum Wołomina, przy ulicy Sikorskiego. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,19 m² usytuowane na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska
    Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska

    Wołomin

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m² . W skład mi...

  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Sikorskiego

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji W...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Wiejska

    Wołomin » ul. Wiejska

    • 659 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo d...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Nowe

    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...