• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyminem

(223)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • Mieszkanie Legionowo
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowe...

  • Legionowo kawalerka 30,90 m²

    Legionowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 350 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Szukasz funkcjonalnego i niedrogiego mieszkania, a jednocześnie z potencjałem do aranżacji według własnego stylu?Kawalerka o powierzchni 30,90 m², położona na 10. piętrze z ładnym...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Wołomin ul. Wiejska

    Wołomin » ul. Wiejska

    • 659 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo d...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki
    1 / 16
    58,5m², 3-pokoje, Taras, ostanie piętro Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 672 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalny...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!
    Mieszkanie 2-pokojowe 40,20 m2, Marki. Gotowe do wprowadzenia!

    Marki

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach przy ul. Kosynierów 8 – na pograniczu Marek/Ząbek i Warszawy...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach na zamkniętym, kameralnym osiedlu domków wielorodzinnych. W skład mieszkania wchodzi : duży, jasny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon (w...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 289 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wołomin ul. Sikorskiego

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 569 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji W...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska
    1 / 16
    Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska

    Legionowo

    • 1 235 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 ! Oferujmy mieszkanie położone...