• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyminem

(223)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 791 700 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 650 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dzień otwarty 3.08.2024r.  Słoneczne  , PKP , LAS
    Dzień otwarty 3.08.2024r. Słoneczne , PKP , LAS

    Zielonka

    • 579 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne, jasne mieszkanie w Serocku
    1 / 14
    Atrakcyjne, jasne mieszkanie w Serocku

    Serock

    • 655 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe
    1 / 12
    piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe

    Marki

    • 670 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking
    1 / 9
    Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legionowo

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Marki

    • 740 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 780 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kobyłka

    • 5 300 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 679 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości