• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Radzyminem

(25)
  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameraln...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)
    1 / 8
    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Gocław (Przemyka 10)

    Dosin

    • 3 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie - 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2) - osobna widna kuchnia 6,5m2 - przedpokój z dużą szafą i...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Wołomin

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...

  • Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zielonka

    • 1 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wołomin

    • 3 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kobyłka

    • 5 300 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w  Ząbkach
    1 / 16
    Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki » ul. Andersena

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Pokój w Ząbkach do wynajęcia

    Ząbki

    • 1 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ząbki.Blisko do Centrum Warszawy,dojazd ZTM.PKP, metro na Targówku 3 km od domu.Pokój w domu szeregowym ,na piętrze, 15m,umeblowany z łóżkiem 160x180. W pokoju jest telewizor i wi...

  • pokój do wynajęcia w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okolice M1 i Makro,10 km do dworca Centralnego w Warszawie,1 km do pociągu, 100m do ZTM ,5 km do metra. Pokój dla jednej osoby ,bez gości i bez nałogów. Dostęp do kuchni i łazienk...

  • Wynajmę nowe mieszkanie w Wołominie

    Wołomin

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zostań pierwazym najemcą. Calkowity koszt z zaliczkami na media 4 000,00 zł. Atutem jest duży balkon oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Do stacji PKP 3 minuty skąd w 15 min...