• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działka Dobczyn

    Dobczyn

    • 35 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna bez możliwości zabudowy. Wymiary działki : szerokość przy rzece ok. 47 m, u góry ok. 62 m; długość lewy bok ok. 156 m, prawy ok. 205 m. Klasyfikacja gruntów: łąki tr...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 579 513 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • Działka budowlana o powierzchni 18 404 m².

    Ciemne

    • 7 150 000 zł cena
    • 18 404 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 404 m², idealną pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 18 404 m² Dojazd...

  • Działka 2,2 ha budowlano-rolna S8 25 km od Wawy

    Rasztów

    • 1 540 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano - rolną o powierzchni 22 000 m2, z czego część budowlana ma powierzchnię około 4500 m2 po...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 4827 m², dogodna lokalizacja

    Nowe Załubice

    • 725 000 zł cena
    • 4 827 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4827 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu sklepów i szkoły, z dojazdem drogą gminną. Do Warszawy jest około 35 k...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 835 584 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 529 074 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 547 302 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 3
    Działka budowlana w lesie, 1500 m² .

    Łosie

    • 310 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną położona na malowniczym, zadrzewionym terenie w miejscowości Łosie, zaledwie 7 km od Radzymina. Dojazd do nieruchomości zapewnia dr...

  • Działka budowlano-usług. przy S8 22km od Warszawy

    Emilianów

    • 1 646 250 zł cena
    • 6 585 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOSTĘPNA TYLKO U NAS - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-usługową położoną w miejscowości Emilian...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 926 296 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 1 / 4
    Działka leśna 2,31 ha, w Łosie koło Radzymina

    Łosie

    • 500 000 zł cena
    • 23 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 2,31 ha, położoną w miejscowości Łosie koło Radzymina. Nieruchomość ma kształt prostokąta o szerokości około 70 m i długości oko...

  • Działka rolna 2ha 20 km od Warszawy blisko S8

    Stary Kraszew

    • 1 040 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2 ha, położoną w Starym Kraszew...

  • Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • Cicha działka pod dom 30 min. od Warszawy

    Jarzębia Łąka

    • 150 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 666 m2 położoną w miejscowości Jarzębia Łąka gmina Tłuszcz. Działka znajduje się w...

  • Działka 5979 m² usługi i zabudowa jednorodzinna

    Marki

    • 9 298 000 zł cena
    • 5 979 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5979 m², przeznaczoną zgodnie z MPZP pod zabudowę usługową oraz nieuciążliwą zabudowę przemysłową i rzemieślniczą. Dodatkowo dopuszcz...

  • Działka o pow. 25 000 m² pod zabudowę i rekreację.

    Kuligów

    • 1 050 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na pograniczu Popielarzy i Kuligowa o łącznej powierzchni około 25 000 m², z możliwością podziału i zabudowy na podstawie miejscowego planu...

  • Działka 6443 m² z mediami przy asfaltowej drodze.

    Pasek

    • 1 550 000 zł cena
    • 6 443 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 6 443 m², położoną w spokojnym i atrakcyjnym miejscu. Teren ma regularny, prostokątny kształt, dzięki czemu świetnie sprawdzi się pod budo...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 536 312 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro