• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka
    1 / 13
    Dom Wszebory gm. Dąbrówka, gmina Dąbrówka

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 219 m2 powstał na działce o powierzchni 2...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 501 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) prz...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 694 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Klembów

    Klembów

    • 190 000 zł cena
    • 589 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 589 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w gminie Klembów (LIPKA)...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 690 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 264 670 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 2 348 797 zł cena
    • 11 803 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...

  • Działka Serock ul. Współczesna

    Serock » ul. Współczesna

    • 1 174 498 zł cena
    • 5 902 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 74/9 i 73/18 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 636 800 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MP...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • Dom do wykończenia w cichej części Serocka
    1 / 8
    Dom do wykończenia w cichej części Serocka

    Legionowo

    • 840 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    opiekun oferty-Irena-6********79; Kupujący zwolniony z płacenia podatku PCC. Świetna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, szukających schronienia od zgiełku dużego mias...