• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna
    Lokal użytkowy Marki Centrum, Słoneczna

    Marki

    • 15 920 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Centrum Marek Budynek jest idealny na siedzibę firmy, czystą produkcję, showroom, składowanie magazynowe, sklep internetowy, sale wyk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej
    1 / 3
    Działka 800m MNU Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej

    Kobyłka

    • 475 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość: Kobyłka Powierzchnia działki: 800m wymiary szr 40x20mw otulinie drzew Działka 800m Kobyłka ok ul Nadarzyńskiej blisko trasy działka zadrzewiona , dojazd utwardzony...

  • ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅
    1 / 14
    ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅

    Legionowo

    • 6 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części zabudo...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.
    1 / 2
    Działka budowlana z MPZP Krzywica gm. Klembów.

    Krzywica

    • 198 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną o powierzchni 800m² (nr 447/9) Nieruchomość położona jest w miejscowości Krzywica przy ulicy Zaułek gm. Klembów w urokliwej okolicy. - Teren...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...

  • Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...

  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...