• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Ludwinów

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w miejscowości Ludwinów gmina Jakubów. Oferuję działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1500 m2 lub 2000 m2 w cenie 80 zł za m2. Istnieje możliwość zaku...

  • Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki
    1 / 6
    Udziały w lokalu mieszkalnym od Syndyka - Jabłonna, Krąselki

    Jabłonna

    • 273 056 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt.WA2M/GUp-s/615/2024 oraz WA2M/GUp-s/1841/2024 Przedmiotem konkursu ofert jest: a) udział w wysok...

  • Działka z domkiem na sprzedaż
    Działka z domkiem na sprzedaż

    Stare Załubice

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1 ha z domkiem, w okolicy Radzymina. Działka znajduje się w ładnej ,spokojnej okolicy, blisko sklepy, przedszkola, szkoły, komunikacja, szybki dojazd do...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalność
    1 / 2
    Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalnoś...

    Ząbki

    • 11 700 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 117m² mieszczący się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu w połu...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kobyłka ul. Marecka

    Kobyłka » ul. Marecka

    • 6 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu samodzielny moduł biurowo0ysługowy w obiekcie usługowo - biurowo- magazynowym Kobyłce. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej w...

  • Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 10
    Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina /Armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność...

  • Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 699 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Dom Wołomin ul. Cicha

    Wołomin » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, położony na narożnej działce o powierzchni 700 m, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania -...

  • Leśno -budowlaną sprzedam
    1 / 16
    Leśno -budowlaną sprzedam

    Marynino

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki leśne z pełnym prawem budowlanym ,Media w wewnętrznej drodze dojazdowej przy działkach (energia ,gazociąg ,wodociąg ,internet światłowodowy ).Las 60 lat po pielęgna...

  • 1 / 4
    Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

    Rembelszczyzna » ul. Strużańska

    • 526 400 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | REMBELSZCZYZNA – GMINA NIEPORĘT Elegancka przestrzeń pod dom w zielonej enklawie blisko Warszawy, w jednej z...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Działka Leśniakowizna

    Leśniakowizna

    • 459 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na szybkiej budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni zdała od miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! ? Gdzie? W Leśniakowiznie. Gmina woło...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    1 / 4
    Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 590 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: Budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim na działce 0m2 Tłuszcz przy PKP Budynek: powierzchnia całkowita 390m2, powierzchnia użytkow...