• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja
    1 / 7
    Duży dom 250m z dużą działką 820m Wołomin ok 1go Maja

    Wołomin

    • 899 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr oferty 24-12887-DM Lokalizacja Wołomin ok ul 1 Maja Dom ok 75r trzy kondygnacja dla dwóch rodzin oraz budynek gospodarczy parterowy ok 100m2 na działce ok 820m2 Parter domu: g...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Dom w prestiżowej dzielnicy Legionowa.

    Legionowo » ul. Bałtycka

    • 2 970 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstars...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Lokal Emilianów

    Emilianów

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala przemysłowa (magazynowo-produkcyjna) 400 m2. Zlokalizowana na dużej działce 3 ha. Wysokość od 3-do 5m, na dużej działce około 3 ha. Teren częściowo utwardzony, oświetlo...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie - 123...

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle be...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bez prowizji! Dom energooszczędny, rezerwat Dębina

    Ostrówek

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio energooszczędny dom dwukondygnacyjny, oddany do użytku w 2020 roku. · zakup bez prowizji · dom w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Dębina · niska zabudo...

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny
    Segment 3 kondygnacyjny doskonały dla rodziny

    Marki

    • 1 000 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina
    1 / 2
    Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina woj mazowieckie Cena 4 000 000zł Powierzchnia 3 ha czyli 30 000m2 podzielone na 22 mniejsze działki na domy lub usługi Wymiary szerokość ok 125m ks...

  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 5
    Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność i dający sporo m...

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska
    1 / 4
    Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska

    Wołomin

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wołomin ok ul Sasina Lwowska Cena 1 140 000zł Powierzchnia 1270m2 Wymiary 59x53x50x3m kształt trójkąt Media prąd woda gaz kanalizacja Linia zabudowy pierwsza od...

  • Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył
    1 / 3
    Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył

    Wołomin

    • 2 000 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa -budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin Na sprzedaż budynek produkcyjno mieszkalny o powierzchni całkowitej 350m2 dwukondygnacyjny...

  • Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m
    1 / 14
    Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m

    Wołomin

    • 1 700 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa , wynajem kwater pracowniczych wraz z całą nieruchomością działką i budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin ilość miejsc noclegowyc...

  • Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki
    1 / 9
    Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki

    Wołomin

    • 710 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość: dom jednorodzinny Powierzchnia domu: 90m2 Powierzchnia działki: 1211m2 Liczba Pokoi: 3 Lokalizacja: Dobczyn Cena: 710,000 zł Dom parterowy 90m działka leśna 1211m Kl...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...