• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Działka na sprzedaż
    1 / 9
    Działka na sprzedaż

    Łacha

    • 447 500 zł cena
    • 2 998 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położna działka w miejscowości Łacha, znajdująca się w strefie objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka o powierzchni 2998 m 2 ogrodzona z dwóch...

  • Lokal użytkowy Legionowo
    1 / 2
    Lokal użytkowy Legionowo

    Legionowo

    • 10 800 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Biedronkę pod Warszawą, z bardzo rozsądnym czynszem pow 1000m2, działką 5km2 Nowy budynek, umowa z 2024r na 15lat Możliwy zakup lub wynajem obok identycznego budy...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nadma

    • 650 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz
    1 / 6
    Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul Zaściankowa/Nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 949 000zł Rynek: wtórny rok budowy...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super
    1 / 9
    segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam bezpośrednio bez obciążeń segment środkowy 106,53m2+ogródek+2 miejsca parkingowe na kameralnym osiedlu 2 budynków na ul.Jasińskiego 14A centrum Marek/k Warszawy stan devel...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii

    Wołomin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Wołomin plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek o WZ Cena 1 680 000zł Powierzchnia 21 000m2 Wymiary szerokość 100m długość 200m kształt prostokąt Media...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin
    1 / 5
    Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina Na sprzedaż teren inwestycyjny z podziałem na osiedle Teren ok 3ha -23 działo plan zagospodarowania MNU do trzech kondygnacji teren przy drodze asf...