• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chomontowce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Miąse

(5)
  • Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm
    Magazyn, hala, warsztat, biuro, dom, działka 2705m Miąse gm

    Miąse

    • 1 399 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Powierzchnia budynku usługowego: 200m²,parter Przeznaczenie: usługowy, magazyn, biuro wysokość 3,40m Dostępne natychmiast Stan wykończenia:- Gotowy do prowadzenia firmy Powierz...

  • Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media
    1 / 6
    Działka 900m Miąse Tłuszcz droga wojewódzka media

    Miąse

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Miąse ul Kard Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 Na sprzedaż działka budowlano usługowa przy głównej drodze z Tłuszcza do Wołomina pow 900m media prąd woda ga...

  • Działka Miąse ul.

    Miąse

    • 239 000 zł cena
    • 1 644 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY I MIĄSE I TŁUSZCZ Na sprzedaż  działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej  i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz (woj. mazowieck...

  • Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin
    1 / 7
    Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin

    Miąse

    • 750 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ew działki 950 Powierzchnia 2900m , możliwy podział na trzy po zakupie Wymiary 26x110m kształt prostokąt Media prąd woda gaz L...

  • Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów
    1 / 8
    Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów

    Miąse

    • 265 000 zł cena
    • 52 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Tłuszcz dom sprzedam, przyjmę do sprzedaży Biuro Nieruchomości

    Tłuszcz

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasz agencja nieruchomości Ci w tym pomoże Nasza firma POLON...

  • 1 / 2
    Tłuszcz działkę sprzedam, przyjmę do sprzedaży Biuro Nieruchomośc...

    Tłuszcz

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasz agencja nieruchomości Ci w tym pomoże Nasza firma POLONIUM jes...

  • Działka budowlana Tuł, gm. Klembów, pow. Wołomin, media

    Tuł

    • 199 990 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Tuł (gmina Klembów, powiat Wołomin). Działki posiadają księgę wieczystą i są wolne od obciążeń. Idealne pod budowę domu jedno...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • działka w cichym, urokliwym miejscu

    Jasienica

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowaną działkę (1894/13) w miejscowości Jasienica gmina Tłuszcz o powierzchni ok. 1500 m². Wymiary 34x44. Działka jest położona w cichej okolicy. W około drzewa i...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Franciszków

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tłuszcz Dzięcioły

    Tłuszcz

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom na dużej działce w malowniczej okolicy - blisko natury i świetnej komunikacji! Marzysz o komfortowym domu z przestronnym ogrodem, gdzie spokój natury...

  • Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz
    1 / 6
    Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul Zaściankowa/Nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 949 000zł Rynek: wtórny rok budowy...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia
    1 / 4
    Kopalnia piasku żwirownia działka 4,5 ha Węgrów Małkinia

    Tłuszcz

    • 499 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] www.biznes24.net Na sprzedaż działająca kopalnia piasku, żwirownia ok 4,5 ha z aktualną koncesją koło Kosowa Lackiego woj podlaskie teren z dala od zabudowań, szeroki u...

  • Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu
    1 / 12
    Sprzedam dom wolnostojący w Tluszczu

    Tłuszcz

    • 950 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom piętrowy z poddaszem mieszkalnym na osiedlu Dluga Parter gotowy do wprowadzenia. Kuchnia z jadalnią /40m2/ ogrzewanie podlogowe Oddzielny salon /18,7m2 Sypialnia/10,4m2 Łazien...

  • Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    1 / 4
    Dom lokal 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 590 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: Budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim na działce 0m2 Tłuszcz przy PKP Budynek: powierzchnia całkowita 390m2, powierzchnia użytkow...

  • Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP
    Dom lokal hostel 5 nowych mieszkań działka 808m2 Tłuszcz PKP

    Tłuszcz

    • 1 699 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z 5 nowymi niezależnymi lokalami mieszkalnymi w stanie podwyższonym deweloperskim na działce 808m2 Tłuszcz przy PKP świetnie nadaje się pod wynajmy, na firmę, hostel p...

  • Dom wolnostojący o pow.150 m2 | Franciszków
    Dom wolnostojący o pow.150 m2 | Franciszków

    Franciszków

    • 1 089 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Numer oferty w biurze 6942 Jeżeli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej lokalizacji, ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2...

  • Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi
    1 / 9
    Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi

    Franciszków

    • 494 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: działka siedliskowa siedlisko 3300m2 dom 120m2 lata 60e plus garaż-budynek mieszkalny w formie dwóch niezależnych mieszkań, z osobnymi wejściami, dwie kuchnie, dwie łaz...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Dom Tłuszcz ul. Spokojna

    Tłuszcz » ul. Spokojna

    • 899 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m² położony na działce 655 m² w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter j...

  • Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz
    Dom lokal hostel 5 nowych lokali mieszkań działka Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 1 599 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej
    Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 490 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle Park Franciszków Sprzedam Dom Wolnostojący we Franciszkowie - Otulina Parku Bolimowskiego Cena domu wraz z działką - 490 tyś brutto z 8%VAT, Klient nie płaci PCC 2%-podat...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...