• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pniewo
  • Karpin
  • Borki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kuligów

(6)
  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 695 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 5 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 490 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 830 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowe Załubice

    • 1 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Załubice

    • 1 100 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji! Dom energooszczędny, rezerwat Dębina

    Ostrówek

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio energooszczędny dom dwukondygnacyjny, oddany do użytku w 2020 roku. · zakup bez prowizji · dom w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Dębina · niska zabudo...

  • Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny
    1 / 15
    Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny

    Teodorów

    • 230 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury oaza spokoju w otulinie lasu Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu lasu, w strefie Natura 2000 idealne miejsce dla osób szukający...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Dom z halą na dużej działce budowlano-usługowej

    Nowe Załubice

    • 1 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość poło...