• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego
    1 / 15
    Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego

    Barcice

    • 85 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Oferuję na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w miejscowości Barcice Parcela (gmina Somianka), na terenie kameralnego ośrodka wczasoweg...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux
    1 / 16
    Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux

    Marki

    • 5 300 000 zł cena
    • 441 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, przestronny dom w Markach koło Warszawy – idealny dla rodziny Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Markach pod Wa...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • Dom Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż komfortowy, 3-poziomowy segment położony w Markach, na osiedlu Błękitna . Nieruchomość ma 137,9 m² i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę z...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...