• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jachranka

    • 690 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku
    1 / 8
    Na sprzedaż działka inwestycyjna 31500m2 w Serocku

    Serock

    • 5 140 800 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przemysłowo-usługową 31500m2 P/U3 w Serocku. Działka znajduje się przy drodze krajowej (DK61) z bezpośrednim zjazdem drogą gminną. 1) przeznaczenie po...

  • Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • Syndyk sprzeda - Karolew
    1 / 9
    Syndyk sprzeda - Karolew

    Karolew

    • 194 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Oleszkin – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Wars...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala - Magazyn o powierzchni 267m2. - wymiary 30x9m - brama wjazdowa 3,4m szer. 3,3m wys. - własny monitoring z dostępem przez aplikację - alarm Satel ze stałym dozorem S...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Okuniew rynek pierwotny

    Okuniew

    • 1 340 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 154,12m2 umiejscowione na działach o pow.od 600 m2 do 693m2. Lokalizacja: Okuniew gm.Halin...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Działka Rod Wołomin Uroczysko
    1 / 3
    Działka Rod Wołomin Uroczysko

    Wołomin

    • 47 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam piękną działke na terenie ROD Uroczysko Wołomin o powierzchni 280m.- gotowa do wypoczynku. Na działce znajduje się: - domek – idealny do wypoczynku ( kuchnia, pokó...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka, Majdan Wołomin
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka, Majdan Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka

    Kania Polska

    • 420 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 1500 m2. 50 metrów rzeka piękne miejsce ! Wśród lasów! Cisza! Na działce dom typu Brda podpiwniczony posiada parter i piętro Nowa Wies obok Kania

  • działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie
    1 / 11
    działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie

    Klusek

    • 1 700 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr ewid. 435/1, 435/2, 435/3, 435/4 położone w miejscowości Klusek. Sprzedam całość :4 działki po 2700m2 budowlano-usługowe, całość o powierzchni 1,08ha przy Jeziorze Biał...

  • Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem

    Zielonka

    • 4 900 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 20 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Zielonce z 1994 roku wraz z umeblowaniem urządzony w stylu klasycznym. W części mieszkalnej dwie sypialnie, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, ł...

  • Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media
    1 / 4
    Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 225 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacjaokolice Wołomina działki z WZ na domy, media prąd na działce , w drodze -woda gaz Media: prąd, woda gaz Linia zabudowy pierwsza przy drodze powiatowej, narożna Okoli...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA
    1 / 16
    PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA

    Jabłonna

    • 1 099 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 kondyg...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów

    Wołomin

    • 1 590 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nr oferty 24-12059-KM Lokalizacja Wołomin okolice ul Łukasiewicza/Geodetów plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek U/P Powierzchnia 201000m2 Wymiary szerokość 100m dł...

  • Lokal usługowy
    1 / 4
    Lokal usługowy

    Legionowo

    • 1 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po zakładzie kosmetycznym, fryzjerskim.